KOLONNSKÅP, 18/1900-tal.

KOLONNSKÅP, 18/1900-tal.
4423619. KOLONNSKÅP, 18/1900-tal.

fanerad i mahogny, inläggningar, invändigt med hyllplan, höjd ca 142, 60 x 40 cm.

Slitage, märken, fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 480