BOKHYLLA, funkis, 1940-tal.

BOKHYLLA, funkis, 1940-tal.
4423585. BOKHYLLA, funkis, 1940-tal.

Hylla med tre fyllplan. Nyckel finns. Bredd 119 cm. Djup 26 cm. Höjd 88 cm.

Bruksslitage. Avslag och skador på faner. Märken och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 454