BOKHYLLA, 1950-tal.

BOKHYLLA, 1950-tal.
4423579. BOKHYLLA, 1950-tal.

Höjd ca 160 cm
Bredd ca 84 cm
Djup ca 30 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4423579. BOKHYLLA, 1950-tal.

Höjd ca 160 cm
Bredd ca 84 cm
Djup ca 30 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 337