JOSEP BAQUÉS. ”Imaginärt stilleben”.

4423430. JOSEP BAQUÉS. ”Imaginärt stilleben”.

Olja på brädor.
Signerad. På baksidan, signerad, med titeln ”Imaginary Still Life” och ligger i Premià de Dalt, Barcelona.
40,5x32,5 cm.

I gott skick. Träram, med små brister.

Nej, betalas av säljaren

Josep Baqués (Född 1931)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på brädor.
40,5x32,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Josep Baqués (Född 1931)

Antal besök: 234