SPANISH SCHOOL, 1970. Tecken.

SPANISH SCHOOL, 1970. Tecken.
4423427. SPANISH SCHOOL, 1970. Tecken.

Olja på brädor.
Signerad ”J.M.”och daterad 1970. På baksidan, signerad och daterad.
33,5x36 cm.

I gott skick. Träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på brädor.
33,5x36 cm.

I gott skick. Träram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 225