Utdragbart matbord i teak, Danmark, 1960-tal.

4423368. Utdragbart matbord i teak, Danmark, 1960-tal.

Teakträ, fanerad bordsskiva. 1 förlängningsplatta tillgänglig B. ca. 52 cm

ca Höjd 74 cm x diameter 116 cm.

Tecken på slitage, benen måste skruvas igen - inga skruvar tillgängliga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 446