MAX BRÜNING. etsning, ung kvinna, signerad.

4423291. MAX BRÜNING. etsning, ung kvinna, signerad.

Mått med ram 54,5x29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Max Brüning (1887–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram 54,5x29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Max Brüning (1887–1968)

Antal besök: 257