KLAFFBORD, empirestil, 1900-tal.

4423238. KLAFFBORD, empirestil, 1900-tal.

Längd 63+20+20 cm. Djup 40 cm. Höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 220