SIDOBORD, funkis, 1930/40-tal.

4423230. SIDOBORD, funkis, 1930/40-tal.

Sidobord med två våningar. Med en glasskiva. Diameter 65 cm. Höjd 62 cm.

Bruksslitage. Märken och repor på glasskiva samt bordskivor. Träskivor med större fläckar.Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 456