SKÄNK, Gustaviansk stil.

SKÄNK, Gustaviansk stil.
4423159. SKÄNK, Gustaviansk stil.

höjd 81 cm, bredd 160 cm, djup 41 cm.

Bruksslitage, märke, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märke, repor.

Antal besök: 778