SKÅP, gustaviansk stil.

SKÅP, gustaviansk stil.
4423149. SKÅP, gustaviansk stil.

Höjd 176 cm, bredd 104 cm, djup 43 cm.

Bruksslitage, märke, repor, invändig låda sönder, tejpad. Nyckel saknas, skåp olåst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 689