HANS J WEGNER. Soffbord/ Sidobord, Andreas Tuck, Danmark.

4423098. HANS J WEGNER. Soffbord/ Sidobord, Andreas Tuck, Danmark.

Massiv ek. Ca 70 x 70, höjd ca 48 cm. Brännstämplad.

Märken, fläckar, slitage. Smärre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 197