MYNT, 10, 25, 50 öre - 1 kr, Sverige, 40-60% silver.

442296. MYNT, 10, 25, 50 öre - 1 kr, Sverige, 40-60% silver.

1 påse blandning: 10, 25 samt 50 öre, mestadels 1900-tal 40-60 %. Total vikt ca 1000 gram.
1 påse: 1kr 1942-68, 40% silver. Total vikt ca 1580 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 192