BORDSLAMPOR 1 par , mässing.

BORDSLAMPOR 1 par , mässing.
4422965. BORDSLAMPOR 1 par , mässing.

höjd inkl skärm 59 cm.

bruksslitage, märke, repor, metall ställvis anlupen. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd inkl skärm 59 cm.

Antal besök: 99