SOFFBORD PÅ HJUL, Ikea, 1960-tal.

4422945. SOFFBORD PÅ HJUL, Ikea, 1960-tal.

Höjd 57 cm, mått 145x60 cm.

Bruksslitage. Senare hjul.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 57 cm, mått 145x60 cm.

Bruksslitage. Senare hjul.

Antal besök: 702