BEOMASTER 900, Bang & Olufsen, 1960-tal.

4422935. BEOMASTER 900, Bang & Olufsen, 1960-tal.

21x74 cm. Höjd 14,5 cm.

Brukslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

21x74 cm. Höjd 14,5 cm.

Antal besök: 419