Oidentifierad konstnär, BLANDTEKNIK, signerad, daterad-76, 78.

4422908. Oidentifierad konstnär, BLANDTEKNIK, signerad, daterad-76, 78.

"Circos Galeria"
Bildmått 56 x 76 cm.

Ytsmuts, märken på ram. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Circos Galeria"
Bildmått 56 x 76 cm.

Antal besök: 195