HARDY STRID. Färgserigrafi.

HARDY STRID. Färgserigrafi.
4422857. HARDY STRID. Färgserigrafi.

Komposition med kvinnor. Signerad och numrerad 10/14 ex. 30x45 cm. Totalmått 47x63 cm.

Mindre ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besök: 204