SPEGLAR, 2 st, trä, 1900-tal.

SPEGLAR, 2 st, trä, 1900-tal.
4422632. SPEGLAR, 2 st, trä, 1900-tal.

Rektangulär spegel i furu med rotting, ca 132x84 cm.

Oval spegel med ram av bemålat trä, ca 85x58 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Den ovala spegel har en spricka samt saknar upphängning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 161