BORDSFOTOGENLAMPA, Kosmos Brenner, 1900-tal.

4422579. BORDSFOTOGENLAMPA, Kosmos Brenner, 1900-tal.

Höjd 63 cm.

Bruksslitage, nagg. Brännare ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63 cm.

Antal besök: 184