STOLAR 4 stycken Bauhaus stil.

4422553. STOLAR 4 stycken Bauhaus stil.

Höjd 81 cm
Bredd 47 cm
Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, små skador på rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 81 cm
Bredd 47 cm
Sitthöjd 45 cm.

Antal besök: 707