VINÖPPNARE, 1900/2000-tal.

VINÖPPNARE, 1900/2000-tal.
4422491. VINÖPPNARE, 1900/2000-tal.

Kromad metall samt trä. För väggmontage.
Höjd 33 cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Gott bruksskick.

Antal besök: 255