VIKVÄGG, 1900-talets första hälft.

4422332. VIKVÄGG, 1900-talets första hälft.

Målad trästomme, 3 väggar á 61,5 cm.
Höjd ca 172 cm.

Åldersslitage samt smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 172 cm.

Åldersslitage samt smuts.

Antal besök: 377