PLÅTBURKAR. 18 st, 1900-tal.

PLÅTBURKAR. 18 st, 1900-tal.
4422301. PLÅTBURKAR. 18 st, 1900-tal.

Största 21,5 x 12 x 14 cm.
Minsta 1,2 x 6,5 x 4,5 cm.

Bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största 21,5 x 12 x 14 cm.
Minsta 1,2 x 6,5 x 4,5 cm.

Bruks- och åldersslitage.

Antal besök: 135