VÄGGPENDYL, 1900-talets början.

442226. VÄGGPENDYL, 1900-talets början.

Ek. Bronserat krön. Skuren dekor. Daterat 1909. Pendel och två lod medföljer. Höjd ca 65 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad. Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 442