ÅTTA VIKTORIANSKA SILVER TESKEDAR (8).

4422137. ÅTTA VIKTORIANSKA SILVER TESKEDAR (8).

alla av smärtform med graverade krönhandtag, fem av Joseph Rodgers, Sheffield 1891, två andra av Samuel Whitford, London 1864 och ytterligare en silvertesked, alla cirka 13,5 cm långa, vikt 4,65 oz (8).

Allmänt slitage, repor och stötar i proportion till ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 80