BOKHYLLA, 4 sektioner, teak, 1900-talets mitt.

4422113. BOKHYLLA, 4 sektioner, teak, 1900-talets mitt.

Längd 85, bredd 38, höjd 162 cm.
Längd 50, bredd 38, 162 cm.

Bruksslitage samt delar till upphängningen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50, bredd 38, 162 cm.

Antal besök: 512