MATBORD, teak, kromade spännben, 1900-tal.

4422082. MATBORD, teak, kromade spännben, 1900-tal.

Välvda kanter.
Längd ca 130 cm. Djup 75 cm. Höjd ca 73 cm.

Bruksslitage, repor, märken.
Rost på bordsbenen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Välvda kanter.

Bruksslitage, repor, märken.
Rost på bordsbenen.

Antal besök: 283