AGDA ÖSTERBERG. Bonad, monogramsignerad, 152 x 52 cm.

4422077. AGDA ÖSTERBERG. Bonad, monogramsignerad, 152 x 52 cm.

Geometriskt mönster.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometriskt mönster.

Bruksslitage.

Antal besök: 409