NILS & KAJSA STRINNING. Stringhylla, 10 delar, 1960-tal.

4422075. NILS & KAJSA STRINNING. Stringhylla, 10 delar, 1960-tal.

6 st hyllplan, fanerade med teak, 78 x 20 cm. 4 st vita gavlar, höjd 77, djup 18 cm.

Bruksslitage. Smärre märken. Gavlar med mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 493