SIDOBORD, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal.

4422074. SIDOBORD, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal.

Oval skiva fanerad med mahogny. Brännmärkt. Längd 70, bredd 50, höjd ca 58 cm.

Bruksslitage. Smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 430