YTTERFODER, "Rörstrandia", 3 st, Rörstrand, 1900-talets mitt.

4422051. YTTERFODER, "Rörstrandia", 3 st, Rörstrand, 1900-talets mitt.

Porslin. Diameter 13-18 cm.

Bruksslitage. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Porslin. Diameter 13-18 cm.

Bruksslitage. Ytsmuts.

Antal besök: 243