TREHJULNING.

TREHJULNING.
4422030. TREHJULNING.

Höjd ca 53 cm.
Längd ca 60 cm.
Bredd ca 38 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4422030. TREHJULNING.

Höjd ca 53 cm.
Längd ca 60 cm.
Bredd ca 38 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 192