MECCANO, England, 1970-tal.

MECCANO, England, 1970-tal.
4422023. MECCANO, England, 1970-tal.

Mått på låda för ref:
ca 53 x 42 cm.

Slitage på låda, ser ut att vara komplett, inga garantier ges.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått på låda för ref:
ca 53 x 42 cm.

Antal besök: 204