KONTORSSTOL, 1900-talets mitt.

4421858. KONTORSSTOL, 1900-talets mitt.

Längd 40, bredd 45, rygghöjd 77 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 148