DOKUMENTSKÅP, industridesign, plåt Rosengrens Göteborg.

4421785. DOKUMENTSKÅP, industridesign, plåt Rosengrens Göteborg.

Fyra lådor, grönmålat. Längd 38, bredd 71, höjd 133,5 cm.

Märken, repor, avskav, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 412