AVLASTNINGSBORD, björk, böjträ.

4421713. AVLASTNINGSBORD, björk, böjträ.

Höjd ca 59,5 cm.
Bredd ca 35 cm.
Längd ca 55 cm.

Åldersslitage, samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 59,5 cm.
Bredd ca 35 cm.
Längd ca 55 cm.

Åldersslitage, samt repor.

Antal besök: 478