LISA LARSON. Figurin, "Lejon Mellan", Keramikstudion, signerad.

4421697. LISA LARSON. Figurin, "Lejon Mellan", Keramikstudion, signerad.

Höjd ca 10 cm.

Smärre ytslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 cm.

Smärre ytslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 443