BORD. Perstorpsskiva, lövträd, 1900-talets mitt.

4421669. BORD. Perstorpsskiva, lövträd, 1900-talets mitt.

Utdragbara skivor.
Längd ca 110-188 cm.
Djup 80 cm.

Bruksslitage, skav och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utdragbara skivor.
Längd ca 110-188 cm.
Djup 80 cm.

Antal besök: 303