G C ECCLES (BRITTISKT, 1800-TAL) SKOGSLANDSKAP.

4421625. G C ECCLES (BRITTISKT, 1800-TAL) SKOGSLANDSKAP.

signerad (nedre vänster) akvarell
33cm x 50cm - bildstorlek
50cm x 65cm - ramstorlek.

Förlust av ram, allmän blekning och missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

33cm x 50cm - bildstorlek
50cm x 65cm - ramstorlek.

Antal besök: 161