SPELBORD, mahogny, 1900-tal.

SPELBORD, mahogny, 1900-tal.
4421616. SPELBORD, mahogny, 1900-tal.

Vridbar skiva, höjd ca 76, 80 x 50 cm, (100 x 80).

Märken, blekt, fläckar, grönt textil med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 268