ENGELSKA SKOLAN (1800-TALET).

ENGELSKA SKOLAN (1800-TALET).
4421596. ENGELSKA SKOLAN (1800-TALET).

”Hayfield, Harting, Hants”
monogrammad (nedre höger), olja på duk
38 x 53cm - total storlek inklusive ram.

I behov av en bra rengöring och en liten rivning i nedre högra mitten.

Gör en kostnadsfri värdering!

”Hayfield, Harting, Hants”

Antal besök: 193