LÖVSPÄNNE, silver, 1970-tal.

LÖVSPÄNNE, silver, 1970-tal.
4421583. LÖVSPÄNNE, silver, 1970-tal.

Vikt 17,5 gram
Höjd 7 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 17,5 gram
Höjd 7 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 333