RIDDARSPORRE. akvarell, 2 st, sjömotiv, signerade och daterade 1914.

442140. RIDDARSPORRE. akvarell, 2 st, sjömotiv, signerade och daterade 1914.

22 x 25,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 25,5 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 597