TIDINGSTÄLL, rotting, 1900-talets mitt.

4421398. TIDINGSTÄLL, rotting, 1900-talets mitt.

Höjd ca 51 cm
Bredd ca 47 cm
Djup ca 30 cm.

Bruksslitage, nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 51 cm
Bredd ca 47 cm
Djup ca 30 cm.

Bruksslitage, nötningar.

Antal besök: 164