SERVERINGSFAT, nysilver, 1900-tal.

4421257. SERVERINGSFAT, nysilver, 1900-tal.

Mått ca 52x28,5cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 52x28,5cm.

Antal besök: 188