KLAFFBORD. Furu, 1900-tal.

KLAFFBORD. Furu, 1900-tal.
4421156. KLAFFBORD. Furu, 1900-tal.

Höjd 74 cm, längd 95 - 137 cm, djup 70 cm.

Ålders- och bruksslitage. Skav, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 295