VAS, glas. Vicke Lindstrand, Kosta. Signerad.

442110. VAS, glas. Vicke Lindstrand, Kosta. Signerad.

Signerad Kosta LH 1590. Underfångsteknik i blått och grönt. Höjd 21.5 cm.
Proveniens Carin Nilsons ateljé.

Bruksslitage. Obetydliga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 791