BORDSTÄNDARE MED INGJUTNA SNÄCKOR, 2-stycken, 1900-tal.

4421030. BORDSTÄNDARE MED INGJUTNA SNÄCKOR, 2-stycken, 1900-tal.

5x9 cm. Höjd 7,5 cm
5x5 cm. Höjd 11,5 cm.

Brukslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

5x9 cm. Höjd 7,5 cm
5x5 cm. Höjd 11,5 cm.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
H8
Antal besök: 159