BESTICK, nysilver, "Ingrid" 85 st delar, 1900-tal.

442098. BESTICK, nysilver, "Ingrid" 85 st delar, 1900-tal.

12 knivar,
12 gafflar,
12 skedar,
12 teskedar,
11 dessertgafflar
12 dessertknivar
6 små gafflar
4 uppläggningsskedar ( olika storlekar )
1 sås slev
1 slev
1 fiskkniv
1 sillgaffel.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 knivar,
12 gafflar,
12 skedar,
12 teskedar,
11 dessertgafflar
12 dessertknivar
6 små gafflar
1 sås slev
1 slev
1 fiskkniv
1 sillgaffel.

Bruksskick.

Antal besök: 809